Y162514K0000A0W
Mfr.Part #
Y162514K0000A0W
Description
VSMP1206 14K000 TCR0.2 0.05% B W
Tolerance :
±0.05%
Height Seated (Max) :
0.025 0.64mm
Size / Dimension :
0.126Lx0.062W 3.20mmx1.57mm
Feature :
Non-Inductive
Packaging :
Tray
Power (Watts) :
0.3W
Temperature Coefficient :
±0.2ppm/°C
Resistance :
14kOhms
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Datasheets
Y162514K0000A0W
VSMP Series, Metal Foil, 14kOhms, 0.3W, ±0.05%, -55°C~150°C