Y1624499R000T0W
Mfr.Part #
Y1624499R000T0W
Description
VSMP0805 499R00 TCR0.2 0.01% B W
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Temperature Coefficient :
±0.2ppm/°C
Tolerance :
±0.01%
Height Seated (Max) :
0.025 0.64mm
Resistance :
499Ohms
Power (Watts) :
0.2W 1/5W
Feature :
Non-Inductive
Packaging :
Tray
Size / Dimension :
0.080Lx0.050W 2.03mmx1.27mm
Supplier Device Package :
Datasheets
Y1624499R000T0W
VSMP Series, Metal Foil, 499Ohms, 0.2W 1/5W, ±0.01%, -55°C~150°C