Y11214K99000T9L
Mfr.Part #
Y11214K99000T9L
Description
SMR1D 4K9900 TCR2 0.01% S B
Operating Temperature :
-55°C~175°C
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Tolerance :
±0.01%
Supplier Device Package :
SMD
Feature :
Non-Inductive, Pulse Withstanding
Size / Dimension :
0.236Lx0.126W 5.99mmx3.20mm
Temperature Coefficient :
±2ppm/°C
Packaging :
Bulk
Resistance :
4.99kOhms
Height Seated (Max) :
0.110 2.79mm
Datasheets
Y11214K99000T9L
SMR1D Series, Metal Foil, 4.99kOhms, 0.25W 1/4W, ±0.01%, -55°C~175°C