Y1121222R000T29R
Mfr.Part #
Y1121222R000T29R
Description
V/N 321311 222R00 0.01% S T 9312
Height Seated (Max) :
0.110 2.79mm
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Feature :
Non-Inductive, Pulse Withstanding
Temperature Coefficient :
±2ppm/°C
Operating Temperature :
-55°C~175°C
Resistance :
222Ohms
Supplier Device Package :
SMD
Size / Dimension :
0.236Lx0.126W 5.99mmx3.20mm
Packaging :
Strip
Tolerance :
±0.01%
Datasheets
Y1121222R000T29R
SMR1D Series, Metal Foil, 222Ohms, 0.25W 1/4W, ±0.01%, -55°C~175°C