Y0089127R000AR0L
Mfr.Part #
Y0089127R000AR0L
Description
RES 127 OHM 0.05% 0.6W RADIAL
Height Seated (Max) :
0.336 8.53mm
Failure Rate :
R (0.01%)
Packaging :
Bulk
Tolerance :
±0.05%
Resistance :
127Ohms
Operating Temperature :
-55°C~175°C
Size / Dimension :
0.300Lx0.105W 7.62mmx2.67mm
Power (Watts) :
0.6W
Datasheets
Y0089127R000AR0L
127Ohms, 0.6W, Metal Foil,