XUP736125.000000I
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
XUP736125.000000I
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Package / Case
7 mm x 5 mm
Datasheet
Download
Description
CLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P
Manufacturer :
Product Category :
Oscillators
Package / Case :
7 mm x 5 mm
Base Resonator :
Crystal
Base Product Number :
XUP736
Width :
5 mm
Product Type :
Standard Oscillators
Packaging :
Reel
Termination Style :
SMD/SMT
Brand :
Renesas Electronics
Frequency Stability :
25 ppm
Absolute Pull Range (APR) :
Output Format :
LVPECL
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Product Category :
Standard Clock Oscillators
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Function :
Enable/Disable
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
XO (Standard)
Frequency :
125 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Height :
1.3 mm
Voltage - Supply :
3.3V
Renesas Electronics
Height - Seated (Max) :
0.057 (1.45mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Ratings :
Output :
LVPECL
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Length :
7 mm
Package :
Tape and Reel (TR)
Series :
XU
Current - Supply (Disable) (Max) :
Current Rating :
79 mA
Subcategory :
Oscillators
Current - Supply (Max) :
115mA
Datasheets
XUP736125.000000I
Introducing Oscillators Intersil (Renesas Electronics Corporation) XUP736125.000000I from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Package / Case:7 mm x 5 mm, Type:XO (Standard), Operating Temperature:-40°C ~ 85°C, Mounting Type:Surface Mount, Output:LVPECL, XUP736125.000000I pinout, XUP736125.000000I datasheet PDF, XUP736125.000000I amp .Beyond Oscillators Intersil (Renesas Electronics Corporation) XUP736125.000000I ,we also offer ECS-3225MV-250-BN-TR, ECS-3225MV-250-CN-TR, ECS-3225MV-120-BN-TR, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.