XUP538125.000000X
Mfr.Part #
XUP538125.000000X
Package / Case
5 mm x 3.2 mm
Description
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P
Product Category :
Standard Clock Oscillators
Voltage - Supply :
3.3V
Package :
Tape and Reel (TR)
Current - Supply (Max) :
115mA
Current Rating :
79 mA
Frequency :
125 MHz
Minimum Operating Temperature :
- 20 C
Height :
1.1 mm
Package / Case :
5 mm x 3.2 mm
Height - Seated (Max) :
0.047 (1.20mm)
Series :
XU
Mounting Type :
Surface Mount
Maximum Operating Temperature :
+ 70 C
Frequency Stability :
20 PPM
Size / Dimension :
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)
Width :
3.2 mm
RoHS :
Details
Spread Spectrum Bandwidth :
Length :
5 mm
Base Product Number :
XUP538
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Datasheets
XUP538125.000000X
Introducing Oscillators Intersil (Renesas Electronics Corporation) XUP538125.000000X from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Output:LVPECL, Type:XO (Standard), Package / Case:5 mm x 3.2 mm, Mounting Type:Surface Mount, Operating Temperature:-20°C ~ 70°C, XUP538125.000000X pinout, XUP538125.000000X datasheet PDF, XUP538125.000000X amp .Beyond Oscillators Intersil (Renesas Electronics Corporation) XUP538125.000000X ,we also offer ECS-3225MV-250-BN-TR, ECS-3225MV-250-CN-TR, ECS-3225MV-120-BN-TR, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.