XUP535150.000000I
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
XUP535150.000000I
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Package / Case
Radial - 4 Leads
Datasheet
Download
Description
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P
Manufacturer :
Product Category :
Oscillators
Frequency :
150 MHz
Output :
LVPECL
Renesas Electronics
Termination Style :
SMD/SMT
Product Status :
Active
Length :
5 mm
Ratings :
Base Resonator :
Crystal
Absolute Pull Range (APR) :
Function :
Enable/Disable
Voltage - Supply :
3.3V
Termination :
PC Pins
Base Product Number :
XUP535
Voltage Rating - AC :
230V
Applications :
EMI, RFI Suppression
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Capacitance :
22 µF
Frequency Stability :
50 PPM
Current - Supply (Max) :
115mA
Package :
Tray
Size / Dimension :
1.654 L x 0.945 W (42.00mm x 24.00mm)
Subcategory :
Oscillators
Width :
3.2 mm
Dielectric Material :
Polypropylene (PP), Metallized
Packaging :
Reel
Current Rating :
79 mA
Current - Supply (Disable) (Max) :
Features :
Series :
MKP1847C
Mounting Type :
Through Hole
Tolerance :
±10%
Product Type :
Standard Oscillators
Spread Spectrum Bandwidth :
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Brand :
Renesas Electronics
Package / Case :
Radial - 4 Leads
Height :
1.1 mm
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Output Format :
LVPECL
Type :
XO (Standard)
Height - Seated (Max) :
1.772 (45.00mm)
Lead Spacing :
1.476 (37.50mm)
Voltage Rating - DC :
450V