XUM718200.000000X
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
XUM718200.000000X
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P
Manufacturer :
Product Category :
Oscillators
Product Category :
Standard Clock Oscillators
Output :
LVDS
RoHS :
Details
Packaging :
Reel
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Package :
Tape and Reel (TR)
Base Product Number :
XUM718
Renesas Electronics
Output Format :
HCMOS
Product Status :
Active
Height - Seated (Max) :
0.057 (1.45mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
XO (Standard)
Frequency Stability :
±20ppm
Absolute Pull Range (APR) :
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Ratings :
Base Resonator :
Crystal
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Brand :
Renesas Electronics
Voltage - Supply :
1.8V
Function :
Enable/Disable
Frequency :
200 MHz
Subcategory :
Oscillators
Current - Supply (Max) :
65mA