XTP332156.250000I
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
XTP332156.250000I
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Package / Case
3.2 mm x 2.5 mm
Datasheet
Download
Description
156.250000 MHZ 3.3VDC LVPECL 322
Manufacturer :
Product Category :
Oscillators
Packaging :
Cut Tape
Product Category :
Standard Clock Oscillators
Current - Supply (Max) :
94mA
Product Status :
Active
Height :
0.85 mm
Voltage - Supply :
3.3V
Current Rating :
94 mA
Ratings :
Output Format :
LVPECL
Absolute Pull Range (APR) :
Termination Style :
SMD/SMT
Package :
Strip
Operating Supply Voltage :
3.3 V
Frequency Stability :
13 ppm
Package Type :
LGA
RoHS :
Details
Height - Seated (Max) :
0.037 (0.95mm)
Output Frequency :
156.25MHz
Renesas Electronics
Spread Spectrum Bandwidth :
Function :
Enable/Disable
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Brand :
Renesas Electronics
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Load Capacitance :
50 pF
Mounting Type :
Surface Mount
Oscillator Type :
Clock Oscillator
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Width :
2.5 mm
Series :
XT
Base Resonator :
Crystal
Frequency :
156.25 MHz
Type :
XO (Standard)
Output :
LVPECL
Output Level :
Subcategory :
Oscillators
Length :
3.2 mm
Product Type :
Standard Oscillators
Package / Case :
3.2 mm x 2.5 mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Datasheets
XTP332156.250000I
Introducing Oscillators Intersil (Renesas Electronics Corporation) XTP332156.250000I from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Mounting Type:Surface Mount, Operating Temperature:-40°C ~ 85°C, Type:XO (Standard), Output:LVPECL, Package / Case:3.2 mm x 2.5 mm, XTP332156.250000I pinout, XTP332156.250000I datasheet PDF, XTP332156.250000I amp .Beyond Oscillators Intersil (Renesas Electronics Corporation) XTP332156.250000I ,we also offer ECS-3225MV-250-BN-TR, ECS-3225MV-250-CN-TR, ECS-3225MV-120-BN-TR, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.