XPP316156.250000I
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
XPP316156.250000I
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CLCC 3.20X2.50X0.95 MM, 2.10MM P
Manufacturer :
Product Category :
Oscillators
Product Category :
Standard Clock Oscillators
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
RoHS :
Details
Spread Spectrum Bandwidth :
Ratings :
Current - Supply (Max) :
93mA
Type :
XO (Standard)
Function :
Enable/Disable
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Base Resonator :
Crystal
Output :
LVPECL
Brand :
Renesas Electronics
Absolute Pull Range (APR) :
Frequency Stability :
±25ppm
Subcategory :
Oscillators
Product Status :
Active
Base Product Number :
XPP316
Mounting Type :
Surface Mount
Packaging :
Reel
Series :
XP
Product Type :
Standard Oscillators
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) :
Frequency :
156.25 MHz
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Package :
Tape and Reel (TR)
Renesas Electronics
Voltage - Supply :
1.8V