XLP73V920.000000I
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
XLP73V920.000000I
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC VCXO 920.0000MHZ LVPECL
Manufacturer :
Product Category :
Oscillators
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency :
920MHz
Packaging :
Strip
Function :
Enable/Disable
Output :
LVPECL
Mounting Type :
Surface Mount
Base Resonator :
Crystal
Absolute Pull Range (APR) :
±50ppm
Package / Case :
6-SMD, No Lead
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Size / Dimension :
0.295Lx0.205W 7.50mmx5.20mm
Type :
VCXO
Current - Supply (Max) :
120mA
Voltage - Supply :
3.3V