XLP73V800.000000X
Mfr.Part #
XLP73V800.000000X
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
XTAL OSC VCXO 800.0000MHZ LVPECL
Size / Dimension :
0.295Lx0.205W 7.50mmx5.20mm
Absolute Pull Range (APR) :
±50ppm
Output :
LVPECL
Type :
VCXO
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Frequency :
800MHz