XLP735800.000000X
Mfr.Part #
XLP735800.000000X
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
XTAL OSC XO 800.0000MHZ LVPECL
Oscillators
Frequency :
800MHz
Mounting Type :
Surface Mount
Current - Supply (Max) :
120mA
Series :
XPRESSO™ FXO-PC73
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Function :
Enable/Disable
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Frequency Stability :
±50ppm
Size / Dimension :
0.295Lx0.205W 7.50mmx5.20mm
Factory Lead Time :
6 Weeks
Packaging :
Strip
Type :
XO (Standard)
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Voltage - Supply :
3.3V