XLP735450.000000X
Mfr.Part #
XLP735450.000000X
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
XTAL OSC XO 450.0000MHZ LVPECL
Frequency Stability :
±50ppm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Base Resonator :
Crystal
Size / Dimension :
0.295Lx0.205W 7.50mmx5.20mm
Factory Lead Time :
3 Weeks
Series :
XPRESSO™ FXO-PC73
Frequency :
450MHz
Current - Supply (Max) :
120mA
Output :
LVPECL
Function :
Enable/Disable
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Mounting Type :
Surface Mount
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Packaging :
Strip
Type :
XO (Standard)
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Voltage - Supply :
3.3V