XLP735400.000000X
Mfr.Part #
XLP735400.000000X
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
XTAL OSC XO 400.0000MHZ LVPECL
Oscillators
Factory Lead Time :
6 Weeks
Voltage - Supply :
3.3V
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Packaging :
Strip
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency :
400MHz
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Current - Supply (Max) :
120mA