XLP735200.000000I
Mfr.Part #
XLP735200.000000I
Description
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVPECL
Oscillators
Fall Time-Max :
0.4ns
Output Load :
50 OHM
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.3mm
Supply Voltage :
3.3V
Surface Mount :
yes
Frequency Adjustment-Mechanical :
No
Additional Feature :
ENABLE/DISABLE FUNCTION; COMPLEMENTARY OUTPUT
Pbfree Code :
icon-pbfree yes
Oscillator Type :
LVPECL
Mounting Feature :
Surface Mount
Operating Frequency :
200MHz
Operating Temperature (Max) :
85°C
Frequency Stability :
50%
Supply Voltage-Max (Vsup) :
3.465V
Reach Compliance Code :
Compliant
Operating Temperature (Min) :
-40°C
Supply Voltage-Min (Vsup) :
3.135V
Symmetry-Max :
55/45%