XLP735172.642300I
Mfr.Part #
XLP735172.642300I
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
XTAL OSC XO 172.6423MHZ LVPECL
LVPECL
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Frequency Stability :
±50ppm
Packaging :
Strip
Size / Dimension :
0.295Lx0.205W 7.50mmx5.20mm
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Type :
XO (Standard)
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Function :
Enable/Disable
Current - Supply (Max) :
120mA
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Voltage - Supply :
3.3V