XLP536404.000000I
Mfr.Part #
XLP536404.000000I
Description
XTAL OSC XO 404.0000MHZ LVPECL
Type :
XO (Standard)
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Current - Supply (Max) :
120mA
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Size / Dimension :
0.203Lx0.132W 5.15mmx3.35mm
Frequency :
404MHz
Voltage - Supply :
3.3V
Base Resonator :
Crystal
Frequency Stability :
±25ppm
Operating Temperature :
-40°C~85°C