XLL738150.000000X
Mfr.Part #
XLL738150.000000X
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVDS SMD
Frequency :
150MHz
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Packaging :
Strip
Voltage - Supply :
3.3V
Surface Mount
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Frequency Stability :
±20ppm
Size / Dimension :
0.295Lx0.205W 7.50mmx5.20mm
Current - Supply (Max) :
100mA