XLL736775.000000I
Mfr.Part #
XLL736775.000000I
Package / Case
7 mm x 5 mm
Description
XTAL OSC XO 775.0000MHZ LVDS SMD
Oscillators
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Current - Supply (Max) :
100mA
Frequency :
775 MHz
RoHS :
Details
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Product Status :
Active
Series :
XL
Package / Case :
7 mm x 5 mm
Product Category :
Standard Clock Oscillators
XO (Standard)
Product Type :
Standard Oscillators
Base Product Number :
XLL736
Current - Supply (Disable) (Max) :
Height :
1.3 mm
Output Format :
LVDS
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) :
Width :
5 mm
Packaging :
Reel
Height - Seated (Max) :
0.057 (1.45mm)
Voltage - Supply :
3.3V
Brand :
Renesas Electronics
Subcategory :
Oscillators
Renesas Electronics
Frequency Stability :
25 ppm
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Termination Style :
SMD/SMT
Spread Spectrum Bandwidth :
Length :
7 mm
Current Rating :
100 mA
Package :
Tape and Reel (TR)
Ratings :
Datasheets
XLL736775.000000I
Introducing Oscillators Intersil (Renesas Electronics Corporation) XLL736775.000000I from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Package / Case:7 mm x 5 mm, Mounting Type:Surface Mount, Output:LVDS, Type:XO (Standard), Operating Temperature:-40°C ~ 85°C, XLL736775.000000I pinout, XLL736775.000000I datasheet PDF, XLL736775.000000I amp .Beyond Oscillators Intersil (Renesas Electronics Corporation) XLL736775.000000I ,we also offer ECS-3225MV-250-BN-TR, ECS-3225MV-250-CN-TR, ECS-3225MV-120-BN-TR, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.