XLL736250.000000I
Mfr.Part #
XLL736250.000000I
Description
XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVDS SMD
Oscillators
Type :
XO (Standard)
Packaging :
Strip
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
6-SMD, No Lead
Series :
XPRESSO™ FXO-LC73
Frequency Stability :
±25ppm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Base Resonator :
Crystal
Factory Lead Time :
6 Weeks
Current - Supply (Max) :
100mA
Voltage - Supply :
3.3V
Output :
LVDS
Size / Dimension :
0.295Lx0.205W 7.50mmx5.20mm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Frequency :
250MHz