XLL736210.000000I
Mfr.Part #
XLL736210.000000I
Package / Case
7 mm x 5 mm
Description
XTAL OSC XO 210.0000MHZ LVDS SMD
Oscillators
Ratings :
Series :
XL
Length :
7 mm
Current - Supply (Max) :
100mA
Width :
5 mm
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
XO (Standard)
Packaging :
Reel
Height :
1.3 mm
Output Format :
LVDS
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Base Product Number :
XLL736
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
RoHS :
Details
Height - Seated (Max) :
0.057 (1.45mm)
Renesas Electronics
Current Rating :
100 mA
Current - Supply (Disable) (Max) :
Output :
LVDS
Brand :
Renesas Electronics
Frequency Stability :
25 ppm
Termination Style :
SMD/SMT
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package :
Tape and Reel (TR)
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Voltage - Supply :
3.3V
Package / Case :
7 mm x 5 mm
Base Resonator :
Crystal
Absolute Pull Range (APR) :
Function :
Enable/Disable
Product Status :
Active
Frequency :
210 MHz
Subcategory :
Product Category :
Standard Clock Oscillators
Product Type :
Standard Oscillators
Datasheets
XLL736210.000000I
Introducing Oscillators Intersil (Renesas Electronics Corporation) XLL736210.000000I from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Type:XO (Standard), Output:LVDS, Operating Temperature:-40°C ~ 85°C, Package / Case:7 mm x 5 mm, Mounting Type:Surface Mount, XLL736210.000000I pinout, XLL736210.000000I datasheet PDF, XLL736210.000000I amp .Beyond Oscillators Intersil (Renesas Electronics Corporation) XLL736210.000000I ,we also offer ECS-3225MV-250-BN-TR, ECS-3225MV-250-CN-TR, ECS-3225MV-120-BN-TR, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.