XLL735320.000000X
Mfr.Part #
XLL735320.000000X
Description
XTAL OSC XO 320.0000MHZ LVDS SMD
Oscillators
Series :
XPRESSO™ FXO-LC73
Frequency Stability :
±50ppm
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Packaging :
Strip
Size / Dimension :
0.295Lx0.205W 7.50mmx5.20mm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency :
320MHz
Current - Supply (Max) :
100mA