XLL735300.000000X
Mfr.Part #
XLL735300.000000X
Description
XTAL OSC XO 300.0000MHZ LVDS SMD
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Series :
XPRESSO™ FXO-LC73
Type :
XO (Standard)
Current - Supply (Max) :
100mA
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Frequency :
300MHz
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Factory Lead Time :
6 Weeks
Frequency Stability :
±50ppm
LVDS
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Size / Dimension :
0.295Lx0.205W 7.50mmx5.20mm
Voltage - Supply :
3.3V