XLL735210.000000I
Mfr.Part #
XLL735210.000000I
Description
XTAL OSC XO 210.0000MHZ LVDS SMD
Oscillators
Packaging :
Strip
Base Resonator :
Crystal
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Type :
XO (Standard)
Mounting Type :
Surface Mount
Voltage - Supply :
3.3V
Current - Supply (Max) :
100mA
Size / Dimension :
0.295Lx0.205W 7.50mmx5.20mm
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Function :
Enable/Disable
Frequency Stability :
±50ppm