XLL735160.000000I
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
XLL735160.000000I
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC XO 160.0000MHZ LVDS SMD
Manufacturer :
Product Category :
Oscillators
Frequency Stability :
±50ppm
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Output :
LVDS
Size / Dimension :
0.295Lx0.205W 7.50mmx5.20mm
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
100mA
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Mounting Type :
Surface Mount
Frequency :
160MHz