XLL735128.000000I
Mfr.Part #
XLL735128.000000I
Package / Case
7 mm x 5 mm
Description
XTAL OSC XO 128.0000MHZ LVDS SMD
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Series :
XL
XO (Standard)
Absolute Pull Range (APR) :
Current - Supply (Disable) (Max) :
Product Status :
Active
Package :
Tape and Reel (TR)
Renesas Electronics
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Height :
1.3 mm
Product Type :
Standard Oscillators
Current - Supply (Max) :
100mA
Spread Spectrum Bandwidth :
Frequency :
128 MHz
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Frequency Stability :
50 PPM
Subcategory :
Oscillators
Length :
7 mm
Height - Seated (Max) :
0.057 (1.45mm)
Output Format :
Surface Mount
Base Product Number :
XLL735
Voltage - Supply :
3.3V
RoHS :
Details
Termination Style :
SMD/SMT
Current Rating :
100 mA
Product Category :
Standard Clock Oscillators
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Packaging :
Reel
Package / Case :
7 mm x 5 mm
Width :
5 mm
Brand :
Renesas Electronics
Datasheets
XLL735128.000000I
Introducing Oscillators Intersil (Renesas Electronics Corporation) XLL735128.000000I from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Output:LVDS, Operating Temperature:-40°C ~ 85°C, Type:XO (Standard), Mounting Type:Surface Mount, Package / Case:7 mm x 5 mm, XLL735128.000000I pinout, XLL735128.000000I datasheet PDF, XLL735128.000000I amp .Beyond Oscillators Intersil (Renesas Electronics Corporation) XLL735128.000000I ,we also offer ECS-3225MV-250-BN-TR, ECS-3225MV-250-CN-TR, ECS-3225MV-120-BN-TR, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.