XLL730650.000000I
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
XLL730650.000000I
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Package / Case
7 mm x 5 mm
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC XO 650.0000MHZ LVDS SMD
Manufacturer :
Product Category :
Oscillators
Type :
XO (Standard)
Function :
Enable/Disable
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Brand :
Renesas Electronics
Renesas Electronics
Base Resonator :
Crystal
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Ratings :
Product Type :
Standard Oscillators
Absolute Pull Range (APR) :
Height :
1.3 mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
Subcategory :
Oscillators
Current Rating :
100 mA
Output :
LVDS
Mounting Type :
Surface Mount
Frequency :
650 MHz
Current - Supply (Max) :
100mA
Frequency Stability :
100 PPM
Package :
Tape and Reel (TR)
Voltage - Supply :
3.3V
Base Product Number :
XLL730
Package / Case :
7 mm x 5 mm
Series :
XL
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Termination Style :
SMD/SMT
Output Format :
LVDS
Packaging :
Reel
Product Category :
Standard Clock Oscillators
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Length :
7 mm
Width :
5 mm
Spread Spectrum Bandwidth :
Height - Seated (Max) :
0.057 (1.45mm)
Product Status :
Active
Datasheets
XLL730650.000000I
Introducing Oscillators Intersil (Renesas Electronics Corporation) XLL730650.000000I from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Type:XO (Standard), Operating Temperature:-40°C ~ 85°C, Output:LVDS, Mounting Type:Surface Mount, Package / Case:7 mm x 5 mm, XLL730650.000000I pinout, XLL730650.000000I datasheet PDF, XLL730650.000000I amp .Beyond Oscillators Intersil (Renesas Electronics Corporation) XLL730650.000000I ,we also offer ECS-3225MV-250-BN-TR, ECS-3225MV-250-CN-TR, ECS-3225MV-120-BN-TR, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.