XLL53V155.000000X
Mfr.Part #
XLL53V155.000000X
Description
XTAL OSC VCXO 155.0000MHZ LVDS
Voltage - Supply :
3.3V
Absolute Pull Range (APR) :
±50ppm
Function :
Enable/Disable
Packaging :
Strip
Output :
LVDS
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Type :
VCXO
Size / Dimension :
0.203Lx0.132W 5.15mmx3.35mm
Frequency :
155MHz
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm