XLL535266.000000I
Mfr.Part #
XLL535266.000000I
Description
XTAL OSC XO 266.0000MHZ LVDS SMD
Oscillators
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Current - Supply (Max) :
100mA
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Type :
XO (Standard)
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Base Resonator :
Crystal
Series :
XPRESSO™ FXO-LC53
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency Stability :
±50ppm
Size / Dimension :
0.203Lx0.132W 5.15mmx3.35mm
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Frequency :
266MHz