XLL52V086.000000I
Mfr.Part #
XLL52V086.000000I
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
XTAL OSC VCXO 86.0000MHZ LVDS
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Type :
VCXO
Series :
XPRESSO™ FVXO-LC52
Base Resonator :
Crystal
Voltage - Supply :
2.5V
Packaging :
Strip
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Function :
Enable/Disable
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Current - Supply (Max) :
34mA
Size / Dimension :
0.203Lx0.132W 5.15mmx3.35mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency :
86MHz
Absolute Pull Range (APR) :
±50ppm