XLL528300.000000X
Mfr.Part #
XLL528300.000000X
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
XTAL OSC XO 300.0000MHZ LVDS SMD
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Frequency :
300MHz
Size / Dimension :
0.203Lx0.132W 5.15mmx3.35mm
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Output :
LVDS
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Packaging :
Strip
Current - Supply (Max) :
44mA
Voltage - Supply :
2.5V