XLL526150.000000X
Mfr.Part #
XLL526150.000000X
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVDS SMD
Size / Dimension :
0.203 L x 0.132 W (5.15mm x 3.35mm)
Pbfree Code :
icon-pbfree yes
Output :
LVDS
Supply Voltage :
2.5V
Surface Mount :
yes
Series :
XPRESSO™ FXO-LC52
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Frequency Stability :
25%
Output Load :
100 Ohm
Ratings :
Supply Voltage-Min (Vsup) :
2.375V
Current - Supply (Max) :
34mA
Voltage - Supply :
2.5V
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.1mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
Supply Voltage-Max (Vsup) :
2.625V
Height - Seated (Max) :
0.055 (1.40mm)
Packaging :
Strip
Operating Frequency :
150MHz
Function :
Enable/Disable
Symmetry-Max :
55/45%
Fall Time-Max :
0.4ns
Oscillator Type :
LVDS
Additional Feature :
ENABLE/DISABLE FUNCTION; COMPLEMENTARY OUTPUT
Mounting Type :
Surface Mount
Reach Compliance Code :
Compliant
Operating Temperature (Max) :
70°C
Operating Temperature (Min) :
-20°C
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Mounting Feature :
Frequency :
150MHz