XLL525250.000000X
Mfr.Part #
XLL525250.000000X
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVDS SMD
Oscillators
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Voltage - Supply :
2.5V
Packaging :
Strip
Size / Dimension :
0.203Lx0.132W 5.15mmx3.35mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Frequency :
250MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Current - Supply (Max) :
44mA
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm