XLH735143.000000X
Mfr.Part #
XLH735143.000000X
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
XTAL OSC XO 143.0000MHZ HCMOS
Type :
XO (Standard)
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Size / Dimension :
0.295Lx0.205W 7.50mmx5.20mm
Factory Lead Time :
6 Weeks
Frequency :
143MHz
Current - Supply (Max) :
55mA
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Packaging :
Strip
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency Stability :
±50ppm