XC9282B32E1R-G
Mfr.Part #
XC9282B32E1R-G
FIXED
Series :
XC9282
6-XFLGA
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Voltage - Input (Max) :
5.5V
Voltage - Output (Min/Fixed) :
3.2V
Frequency - Switching :
6MHz
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Current - Output :
600mA
Operating Temperature :
-40°C~105°C TA
Voltage - Input (Min) :
2.5V