XC9281A33E1R-G
Mfr.Part #
XC9281A33E1R-G
Operating Temperature :
-40°C~105°C TA
Current - Output :
600mA
Voltage - Input (Max) :
5.5V
Voltage - Output (Min/Fixed) :
3.3V
FIXED
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Voltage - Input (Min) :
2.5V
Frequency - Switching :
6MHz