XC9281A24E1R-G
Mfr.Part #
XC9281A24E1R-G
Voltage - Input (Max) :
5.5V
Operating Temperature :
-40°C~105°C TA
Voltage - Input (Min) :
2.5V
Voltage - Output (Min/Fixed) :
2.4V
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Current - Output :
600mA
Frequency - Switching :
6MHz