XC9281A19E1R-G
Mfr.Part #
XC9281A19E1R-G
Frequency - Switching :
6MHz
Voltage - Output (Min/Fixed) :
1.9V
Voltage - Input (Min) :
2.5V
Operating Temperature :
-40°C~105°C TA
Voltage - Input (Max) :
5.5V
Positive
Series :
XC9281
Current - Output :
600mA