XC9281A17E1R-G
Mfr.Part #
XC9281A17E1R-G
Frequency - Switching :
6MHz
Surface Mount
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Operating Temperature :
-40°C~105°C TA
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Voltage - Output (Min/Fixed) :
1.7V
Voltage - Input (Max) :
5.5V
Series :
XC9281
Current - Output :
600mA
Voltage - Input (Min) :
2.5V