XC6129N55L7R-G
Mfr.Part #
XC6129N55L7R-G
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USPN
Supply Voltage-Max (Vsup) :
6V
Terminal Finish :
Nickel/Gold (Ni/Au)
Supply Voltage :
2V
Supply Voltage-Min (Vsup) :
1.3V
Terminal Form :
NO LEAD
Additional Feature :
DETECT VOLTAGE IS 5.5V
Operating Temperature (Max) :
85°C
Terminal Pitch :
0.55mm
Length :
1.2mm
Height Seated (Max) :
0.4mm
JESD-30 Code :
R-PDSO-N4
Operating Temperature (Min) :
-40°C