XC6129N47JNR-G
Mfr.Part #
XC6129N47JNR-G
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24
Height Seated (Max) :
1.1mm
Supply Voltage-Max (Vsup) :
6V
Operating Temperature (Min) :
-40°C
JESD-30 Code :
R-PDSO-G4
Terminal Pitch :
1.3mm
Terminal Form :
Gull wing
Additional Feature :
DETECT VOLTAGE IS 4.7V
Width :
1.25mm
Terminal Finish :
Tin (Sn)
Length :
2mm
Supply Voltage :
2V