XC6129N46GNR-G
Mfr.Part #
XC6129N46GNR-G
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24
JESD-30 Code :
R-PDSO-G4
Terminal Finish :
Tin (Sn)
Supply Voltage :
2V
Terminal Pitch :
1.3mm
Supply Voltage-Max (Vsup) :
6V
Terminal Form :
Gull wing
Width :
1.25mm
Supply Voltage-Min (Vsup) :
1.3V
Additional Feature :
DETECT VOLTAGE IS 4.6V
Length :
2mm
Operating Temperature (Min) :
-40°C
Operating Temperature (Max) :
85°C
Height Seated (Max) :
1.1mm