XC6129N36LNR-G
Mfr.Part #
XC6129N36LNR-G
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24
Operating Temperature (Min) :
-40°C
Supply Voltage :
2V
Terminal Finish :
Tin (Sn)
Terminal Pitch :
1.3mm
Operating Temperature (Max) :
85°C
Supply Voltage-Max (Vsup) :
6V
JESD-30 Code :
R-PDSO-G4
Surface Mount :
yes
Analog IC - Other Type :
POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT
Additional Feature :
DETECT VOLTAGE IS 3.6V
1
Peak Reflow Temperature (Cel) :
260
Width :
1.25mm
Height Seated (Max) :
1.1mm
Length :
2mm
Supply Voltage-Min (Vsup) :
1.3V