XC6129N35LNR-G
Mfr.Part #
XC6129N35LNR-G
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24
Terminal Form :
Gull wing
Additional Feature :
DETECT VOLTAGE IS 3.5V
JESD-30 Code :
R-PDSO-G4
Length :
2mm
Supply Voltage-Min (Vsup) :
1.3V
Supply Voltage :
2V
Height Seated (Max) :
1.1mm
Operating Temperature (Min) :
-40°C
Supply Voltage-Max (Vsup) :
6V
Terminal Pitch :
1.3mm
Operating Temperature (Max) :
85°C
Terminal Finish :
Tin (Sn)
Width :
1.25mm