XC6129N34G7R-G
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
XC6129N34G7R-G
Manufacturer
Torex Semiconductor Ltd.
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USPN
Manufacturer :
Torex Semiconductor Ltd.
Product Category :
Supervisors
HTS Code :
Length :
1.2mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Height Seated (Max) :
0.4mm
Adjustable Threshold :
No
Number of Terminations :
4
Width :
0.9mm
Factory Lead Time :
10 Weeks
Analog IC - Other Type :
POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT
Terminal Position :
Dual
Additional Feature :
DETECT VOLTAGE IS 3.4V
ECCN Code :
EAR99
Terminal Pitch :
0.55mm
Temperature Grade :
Industrial
Operating Temperature (Max) :
85°C
Terminal Finish :
Nickel/Gold (Ni/Au)
Terminal Form :
NO LEAD
JESD-30 Code :
R-PDSO-N4
Supply Voltage-Min (Vsup) :
1.3V
Number of Channels :
1
Supply Voltage :
2V