XC6129N28G7R-G
Mfr.Part #
XC6129N28G7R-G
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USPN
Length :
1.2mm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
ECCN Code :
EAR99
Additional Feature :
DETECT VOLTAGE IS 2.8V
Terminal Form :
NO LEAD
Terminal Finish :
Nickel/Gold (Ni/Au)
Supply Voltage-Min (Vsup) :
1.3V
Supply Voltage :
2V
Supply Voltage-Max (Vsup) :
6V
Height Seated (Max) :
0.4mm
Operating Temperature (Min) :
-40°C
Terminal Pitch :
0.55mm
HTS Code :
Operating Temperature (Max) :
85°C
Width :
0.9mm