XC6129N24A7R-G
Mfr.Part #
XC6129N24A7R-G
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USPN
Operating Temperature (Min) :
-40°C
HTS Code :
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Terminal Finish :
Nickel/Gold (Ni/Au)
Supply Voltage :
2V
Height Seated (Max) :
0.4mm
Supply Voltage-Min (Vsup) :
1.3V
Additional Feature :
DETECT VOLTAGE IS 2.4V
Length :
1.2mm
No
Peak Reflow Temperature (Cel) :
260
Terminal Form :
NO LEAD
Supply Voltage-Max (Vsup) :
6V
JESD-30 Code :
R-PDSO-N4
Operating Temperature (Max) :
85°C