XC6129N17B7R-G
Mfr.Part #
XC6129N17B7R-G
Additional Feature :
DETECT VOLTAGE IS 1.7V
Supply Voltage-Min (Vsup) :
1.3V
Height Seated (Max) :
0.4mm
Supply Voltage-Max (Vsup) :
6V
Supply Voltage :
2V
Width :
0.9mm
Terminal Pitch :
0.55mm
Operating Temperature (Min) :
-40°C
Length :
1.2mm